Dinamikusan fejlődő cégünk új munkatársat keres

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable
content of a page when looking at its layout.

Follow our tips to have a good skin and strong nails

  • Főbb feladatok, munkák:

    ● A cég online és offline marketing menedzselése
    ● Social, e-marketing kampányok tervezése, lebonyolítása
    ● Releváns tartalmak (Content) generálása és közzététele a webes felületeken
    ● Facebook, Instagram, TikTok
    ● Képi, grafikai anyagok, szerkesztése,, ügynökségekkel való egyeztetés
    ● Média posztok
    ● Kampányok kidolgozása (pl. Giveaway)
    ● Versenytársak, piaci trendek követése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

    ● Projektek felmutatása
    ● Minimum 2-3 éves online szakmai tapasztalat
    ● Középfokú angol, román, magyar nyelvtudás
    ● Fiatalos világnézet
    ● Szerkesztő programok használata
    ● Közösségi oldalak, trendek naprakész ismerete
    ● Fejlett esztétikai érzék, kreativitás, tartalomírás tapasztalat
    ● Jó problémamegoldó, szervezőképesség
  • Amit kínálunk:

    ● Fiatal, dinamikus csapat
    ● Fizetés megegyezés alapján
    ● Kulturált munkahelyi környezet, irodában
    ● Utazás biztosítva
  • Vedd fel velünk a kapcsolatot:

    TEL: 0741-927-594 Hunor 📞
    📩 info@nexon.ro
    Helyszin: NEXON, Nyárádköszvényes, Főút, 201

aaa